۱۰۰ راز ساده‌ی موفقیت در کسب و کار

کد کتاب : #24
تاریخ انتشار : 1393/7/24 9:27
تعداد بازدید کننده : 4736
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
۱۰۰ راز ساده‌ی موفقیت در کسب و کار
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
نویسنده: دکتر دیوید نیون مترجمان: دکتر احمد روستا و محمود حمیدخانی

انسان‌های موفق چه آموخته‌اند و چگونه می‌توانیم آن‌ها را به کار ببریم.

نویسنده‌ی این کتاب با مطالعه‌ی هزاران مقاله و سخنرانی از انسان‌های موفق به تجربیات و صاول و باورهایی دست پیدا کرده که به زعم دانشمندان مختلف، برای رسیدن به موفقیت‌های فردی و کاری لازم است. او 100 مورد از این رموز موفقیت را در کتاب حاضر جمع‌اوری کرده است و به دنبال هر مبحث، مثال‌هایی واقعی و نصایحی کاربردی از اشخاص حقیقی آورده است.

 

مطالعه‌ی این کتاب برای چه کسانی مفیدتر خواهد بود؟

- مدیران و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ
- هر کسی که مصمم است تا در زندگی فردی و کاری خود به موفقیت برسد

 

بخشی از این کتاب:
اطلاعات را از مخالفان به دست آورید.
شروع‌کنندگان و پایان‌دهندگان وجود دارند. اشخاص بزرگ و کوچک هم همچنین. بعضی‌ها در طراحی برنامه‌ها استادند اما علاقه‌ای به اجرای آن ندارند. بعضی دیگر در دیدن پروژه‌ها شم قوی دارند اما مراحل و ایده‌های بعدی را نمی‌توانند تصور کنند. زمانی از پروژه‌هایتان سود می‌برید که دیگرانی را در آن درگیر کنید که صفت مشخصه‌ی آن‌ها مخالفت با شما است. دکتر هوارد ماراد که متخصص پوست است، چنین نتیجه‌گیری می‌کند که تقریباً تمامی بیمارانش، نگران وضعیت ظاهری‌شان در خلال استفاده از دارو و لوسیون‌های زیبایی هستند. او معتقد است که هیچ شغلی این پتانسیل را ندارد. من باید با راهنمایی‌های خودم آن‌ها را از نگرانی در بیاورم و در انتخاب ماساژور یا جراحی لیزر کمکشان کنم. دکتر ماراد اضافه می‌کند: «فکر می‌کنید که اگر هیچ مرضی ندارید و آدم سالمی هستید؟ اغلب اوقات جواب این سئوال منفی است. آنچه که برای سالم بودن نیاز است احساس سالم بودن است. احساس این که توانایی انجام کارها را به نحو احسن داشته باشید.» 20 سال بعد از ادغام مراقبت‌های بهداشتی و زیبایی، دکتر ماراد، از فروش محصولات آرایشی و آب‌های معدنی، درآمدی معادل 60 میلیون دلار در سال به دست آورده است.
او می‌گوید اگر من فکر بازی نداشتم به هیچ‌وجه به این نتیجه نمی‌رسیدم. من به همه چیز نگاه متفاوتی دارم و با کسانی کار می‌کنم که هم‌عقیده‌ی من نیستند و ضمناً چیزهایی می‌دانند که من نمی‌دانم.
اگر اعضای تیمی که با هم کار می‌کنند، شخصیت‌های متفاوتی داشته باشند، 14 درصد بیشتر از تیمی موفق خواهند شد که همه‌ی آن‌ها شخصیت یکسانی دارند.

 

نویسنده: دکتر دیوید نیون
مترجمان: دکتر احمد روستا و محمود حمیدخانی
سال چاپ: بهار 1396
قطع: رقعی
تعداد صفحات: 144
نوبت چاپ: دوم

 

  برای خرید نسخه‌ی الکترونیکی این کتاب اینجا کلیک کنید. 

 


اضافه به سبد خرید

 

 

“ ۱۰۰ راز ساده‌ی موفقیت در کسب و کار ”