بازاریابی محتوا

کد کتاب : #221
تاریخ انتشار : 1397/2/22 10:40
تعداد بازدید کننده : 4399
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
بازاریابی محتوا
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
نویسندگان: دکتر حسین نوروزی و امیررضا اسدی

 آشنایی با فرآیند تولید محتوا در دنیای دیجیتال

 

نویسندگان: دکتر حسین نوروزی و امیررضا اسدی
قطع: رقعی

تعداد صفحات: ۲۱۶
سال چاپ: بهار ۱۳۹۷
نوبت چاپ: اول


پس از انقلاب دیجیتال و گسترش شبکه‌های اجتماعی، ناگهان بازاریابی محتوا در کانون توجه همگان قرار گرفت. مهم‌ترین علتش شاید پذیرش مخاطب در دریافت محتوا و سادگی نشر و توزیعش بی هیچ هزینه‌ای از جانب شرکت‌ها یا افراد است که از طریق شبکه‌های اجتماعی میسر شده است.
در حال حاضر، نشر و توزیع محتوا از طریق دنیای دیجیتال به آسانی انجام می‌پذیرد، ولی تولید آن واجد پیچیدگی‌های بسیار زیادی است؛ چرا که سازمان محتوایی باید تولید کند که مورد پذیرش مخاطب باشد. از طرفی، به علت شبکه‌های متعدد با هویت و امکانات متفاوت نیازمند تولید محتوای اختصاصی است. از طرف دیگر، به علت دسترس‌پذیری آسان و بازدید روزانه‌ی مخاطبان، تولید محتوا باید با تکرار و به تعداد بیشتر صورت بگیرد و از همین رو، مخاطبان دنیای دیجیتال به اخبار، اطلاعات و محتوای روزانه پاسخ می‌دهند و کوچک‌ترین خطا بازتاب‌های سخت و جبران‌ناپذیری خواهد داشت.
فراموش نکنیم خطوط ارتباطی برند و حفظ ارزش‌های آن در تولید محتوا محدودیت‌ دیگری است که باید رعایت شود. از این رو، برای حضور یافتن در دنیای دیجیتال داشتن استراتژی تولید محتوا و رفتاری آگاهانه و هدفمند ضروری است. ولی چگونه می‌توان براساس استراتژی مشخص و اهداف تعیین‌شده محتوایی منطبق با ارزش‌های برند و قابل‌پذیرش برای مخاطبان تولید کرد؟
کتاب بازاریابی محتوا، با توجه به اهمیت روزافزون فضای مبتنی بر وب در بازاریابی، فرآیند تولید محتوا در دنیای دیجیتال را شرح می‌دهد، تولید محتواهای به‌روز و اثربخش و قابل‌پذیرش برای مخاطبان. کتاب حاضر بر پایه‌ی تحقیقات و آموزش‌های مؤسسه‌های بین‌المللی بازاریابی محتوا در 9 فصل شامل مبانی بازاریابی، انواع مختلف محتوا، تولید محتوای آنلاین و... به رشته‌ی تحریر درآمده است.

 

برای خرید نسخه‌ی الکترونیکی این کتاب اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 


اضافه به سبد خرید

 

 

“ بازاریابی محتوا ”