راهنمای انتخاب یک نام موفق

کد کتاب : #129
تاریخ انتشار : 1393/8/3 12:56
تعداد بازدید کننده : 6629
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
راهنمای انتخاب یک نام موفق
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
نویسنده: لیزا دانی مریام مترجم: آتنا مقدم

نامی موفق انتخاب کنید.

نویسنده: لیزا دانی مریام
مترجم: آتنا مقدم
سال چاپ: تابستان ۱۳۹۳
قیمت: ۶۵۰۰ تومان
قطع: رقعی
تعداد صفحات: ۱۰۸
نوبت چاپ: اول

 

نامِ  خوب جز یکی از باارزش‌ترین دارائی‌هاست.
نام مناسب به زمان خاصی محدود نیست. نامی که به درستی انتخاب شده باشد، تخیل را اسیر خودش می‌کند و در ذهن‌ها ماندگار می‌شود؛ چه نام شخص باشد، چه نام برند.
نقش نام در برندینگ چیست؟ نام شما در مرکز تمامی فعالیت‌های بازاریابی‌تان قرار دارد و با دوام‌ترین و پایدارترین جز محصول، خدمت یا شرکت شماست. از این رو انتخاب یک نام خوب مهم است. نامی که به درستی انتخاب شده باشد، یکی از دارایی‌های ضروری برند است، اما فراموش نکنید که نام شما بخشی از یک بدنه‌ی بزرگ‌تر است. لوگو، رنگ، تایپوگرافی و طراحی گرافیکی حاکم بر ارتباطات، شعارها و اقلام تبلیغاتی، آگهی‌ها، رویدادها، شبکه‌ی فروش و تمامی موارد این چنینی همگی در کنار هم برند شما را می‌سازند.

خوب، البته که نام‌گذاری کار سختی است!
نام‌گذاری فرآینده پیچیده، خلاق و مستلزم بردباری و مهارت است.
نامی را انتخاب نکنید که شما را عیناً مانند دیگران کند و بعد مجبور باشید بقیه بودجه‌ی بازاریابی‌تان را صرف این کنید که مخاطب باور کند با دیگران فرق دارید.
کتاب راهنمای انتخاب یک نام موفق که نخستین کتاب ترجمه شده به زبان فارسی در این حوزه است، به ارائه‌ی ابزارهای خلاقانه و توصیه‌های کاربردی برای انتخاب نام پرداخته است. این راهنما با ارائه‌ی پیشنهادهای کاربردی و نمونه‌هایی از دنیای واقعی، به شما کمک می‌کند تا این سختی‌ها را پشت سر بگذارید از هزینه‌ها بکاهید و از اشتباه‌های رایج در نام‌گذاری شرکت و یا محصول خود جلوگیری کنید.
نقش نام در برندینگ، معیارهای نام‌گذاری ـ ویژگی‌های نام خوب، انواع نام‌های موفق، فرآیند و منابع ایجاد نام، معماری نام و... مباحث کلیدی و استراتژیکی هستند که در این کتاب با آن ها آشنا خواهید شد.
با مطالعه‌ی این کتاب و تلاش حتماً می‌توانید نامی موفق انتخاب کنید.

 

“ راهنمای انتخاب یک نام موفق ”
تگ ها برندینگ