کهلر – دو — از مجموعه “حاشیه ای بر سرخ و سیاه”

کد خبر : #239
تاریخ انتشار : 1397/4/10 11:27
تعداد بازدید کننده : 1143
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
کهلر – دو — از مجموعه “حاشیه ای بر سرخ و سیاه”
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
حاشیه ای بر سرخ و سیاه

نام برند:
کهلر

محصول:
چرخ خیاطی

تگ لاین:

کاراکتر برند:
ندارد

وعده برند:
کیفیت محصول

پیش زمینه:
عادت خرید لباس آماده در ایران، سابقه چندان طولانی ندارد؛ هنر خیاطی از مادر و مادربزرگ به دختران منتقل می شد تا وظیفه تهیه رختخواب و لباس مورد نیاز افراد خانواده را در کنار سایر فعالیت ها به عهده بگیرند. آمدن چرخ خیاطی های دستی و بعد اتوماتیک، کمک بزرگی به آسان تر شدن این کار و افزایش کیفیت رخت و لباسی کرد که در خانه تهیه می شد و برای سالیان سال، وجود چرخ خیاطی در جهیزیه دختران ضروری بود.

مخاطب پیام آگهی:
این آگهی دو گروه مخاطب دارد؛ ۱- کسانی که به حرفه خیاطی و تهیه لباس های سری یا سفارشی مشغول بودند ۲- دختران و زنان خانه داری که برای کاهش هزینه های خانواده یا از روی علاقه، خیاطی می کردند.

شرح آگهی:
یک آگهی دیگر برای برندینگ و ارائه پیام فروش؛ پارچه قرمزی که از زیر چرخ خیاطی به پایین آویزان شده و با مخاطب صحبت می کند، “چرخ های دستی کهلر ساخت آلمان، پنجاه سال در ایران سابقه دارد” و می توانی با اطمینان من – پارچه – را به آن بسپاری، که این بخش دوم نوشته نشده ولی در مفهوم تصویر وجود دارد. همچنین تصویر چرخ، امکان استفاده از دو قرقره را به صورت همزمان نشان می دهد که مزیت بسیار مهمی است، خیاط را از تعویض مداوم قرقره که کار زمان گیر و گاهی سختی بود، نجات می دهد. در پایان نیز پیام فروش را اضافه می کند که تعدادی از این چرخ های خیاطی به تازگی وارد شده و علاقمندان برای خرید می توانند به فروشگاه ها مراجعه کنند.

 

* تصویر از کتاب سرخ و سیاه انتشارات سیته

منبع: وب‌سایت شخصی ماندانا آینه‌چیان

 

“ کهلر – دو — از مجموعه “حاشیه ای بر سرخ و سیاه” ”