ایزوگام – سه — از مجموعه “حاشیه ای بر سرخ و سیاه”

کد خبر : #232
تاریخ انتشار : 1397/3/29 10:57
تعداد بازدید کننده : 1288
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
ایزوگام – سه — از مجموعه “حاشیه ای بر سرخ و سیاه”
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
حاشیه ای بر سرخ و سیاه

نام برند:
ایزوگام (یکی از نام برندهایی که تبدیل به نام کالا شد و تمام کالاهای مشابه با این اسم شناخته می شود)

محصول:
عایق رطوبت پشت بام.

تگ لاین:
بام خانه شما هرگز چکه نخواهد کرد، اگر آن را با ایزوگام بپوشانید.

کاراکتر برند:
یک تکنسین با بدنی تنومند و قوی و دست و پایی چابک و لبخند به لب، لباس فرم که نشانه استانداردهای سازمانی و کاری شرکت بوده و اطمینان و اعتماد بیشتری را در ذهن مخاطب بوجود می آورد. زبان بدن ریلکس و پراز اعتماد به نفس این کاراکتر، تمام اثرات گفته شده را چندبرابر بیشتر می کند، کسی که می توانید به مهارت و توانایی و اخلاق حرفه ایش اعتماد کنید؛ یکی از بهترین کاراکترهای طراحی شده در تاریخ تبلیغات ایران؛ حضور این کاراکتر قوی که حتا به تنهایی حرف های زیادی درباره شرکت و محصول می زند، از هر آگهی ساده ای، یک تبلیغ موثر و برنده می سازد.

وعده برند:
حفظ سلامت بنای ساختمان، امنیت لوازم خانه، و در نهایت آرامش و آسایش ساکنان ساختمان در زمان بارندگی.

پیش زمینه:
تا پیش از ساخت و ساز ساختمان های مدرن در ایران، از کاه گل برای اندود کردن سقف و دیوارها استفاده می شد. در اوایل دوران ساخت و سازهای مدرن نیز برای سقف و سایر فضاهایی که نیاز به عایق بود، از روش قیرگونی استفاده می شد. لایه های عایق پیش ساخته ایزوگام هنگام ورود به بازار، می بایست با تکنیک قیرگونی رقابت می کرد.

مخاطب پیام آگهی:
مخاطب پیام آگهی ها آقایان، در نقش سازنده و فروشنده ساختمان یا صاحب خانه و شخص تصمیم گیرنده درباره مسائل ساختمانی خانه هستند.

شرح آگهی:
بیشتر فضای آگهی به نشان دادن مشکل اختصاص داده شده؛ شب، تاریکی، باران و سرمایی که حس می شود، حالا اگر در این شرایط سقف خانه هم چکه کند؟ در این شب سرد و باران، یا می بایست کسی روی پشت بام برود و فکری به حال درزهای آن بکند، یا تا صبح و تمام شدن باران، چکه کردن آب از سقف و مشکلاتی که ایجاد می کند را تحمل کنند؛ قطعن عقل سلیم به مخاطب حکم می کند تا قبل از رسیدن به فصل بارش و سرما، به وعده “بام خانه شما هرگز چکه نخواهد کرد” اعتماد کرده و پشت بام ساختمان را با ایزوگام عایق کند.

 

* تصویر از کتاب سرخ و سیاه انتشارات سیته

منبع: وب‌سایت شخصی ماندانا آینه‌چیان

 

“ ایزوگام – سه — از مجموعه “حاشیه ای بر سرخ و سیاه” ”